KRS: 0000651609, NIP: 7272807677

Udział w konsultacjach społecznych

 
W związku z wdrażaniem Programu Zdrowa Przyszłość OZZP przesłał do MZ uwagi dot. projektu "Polski Ład" - "Zdrowa Przyszłość". Pismo zawiera propozycje i pytania dotyczące załącznika nr 2 „STRATEGIA DEZINSTYTUCJONALIZACJI: OPIEKA ZDROWOTNA NAD OSOBAMI Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI”.
 

Wszystkie organizacje zainteresowane zgłoszeniem uwag do niniejszego projektu proszone są o sformułowanie swojego stanowiska w uporządkowany sposób i wysłanie ich mailem do 15 kwietnia 2021 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZK OZZP przesłał uwagi do Ministerstwa Zdrowia dotyczące projektu rozporządzenia zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegółowych kryteriów wyboru ofert w postępowaniu w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, które wprowadza III stopnie referencyjności w opiece psychiatrycznej nad dziećmi i młodzieżą.

ZK OZZP przesłał do Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uwagi dotyczące włączenia kwalifikacji rynkowej „Diagnozowanie preferencji zawodowych z wykorzystaniem testów psychologicznych na rzecz wyboru lub zmiany ścieżki zawodowej” do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK).

Wysłano pismo do MEN z uwagami do projektu Ministra Edukacj Narodowej w sprawie wykazu zajęć prowadzonych bezpośrednio z uczniami lub wychowankami albo na ich rzecz przez nauczycieli poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz nauczycieli: pedagogów, psychologów, logopedów, terapeutów pedagogicznych i doradców zawodowych.. Stanowisko OZZP w sprawie, można przeczytać tutaj.
©2021 Ogólnopolski Związek Zawodowy Psychologów. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art